Interview s ředitelem německé laboratoře

Interview s ředitelem německé laboratoře

Originální text naleznete zde: http://www.lutzehrlich.de/

Interview s ředitelem německé laboratoře Ehrlich Analytik Entwicklung Gmbh

Ředitel německé laboratoře Ehrlich Analytik Entwicklung GmbH (http://www.lutzehrlich.de/) nám pověděl o testování filtrů AQUAPHOR a o tom co pak následovalo.

Pane Lützi, řekněte nám prosím, čím se zabývá Vaše laboratoř?

Naše laboratoř Ehrlich Analytik Entwicklung GmbH se zabývá rozborem vody a kontrolou jakosti čisticích systémů, používaných k čištění pitné vody a vody pro vodovodní sítě.

Jaké ruské filtry jste měli možnost testovat a co si myslíte o jejich kvalitě?

Mnohé německé, rakouské, švýcarské, belgické a jiné západoevropské firmy testují v mé laboratoři jak svoje vlastní čističe vody tak i produkty svých konkurentů. V posledních několika letech jsem na žádost těchto společností často testoval vodní filtry společnosti AQUAPHOR. Testoval jsem filtry AQUAPHOR rovněž v Rusku a hodnotil jsem jakost výroby těchto filtrů na žádost vedení známé holandsko-belgické firmy, která též vodní filtry vyrábí. Výsledky byly vynikající. Kvalita filtrů AQUAPHOR plně odpovídá všem evropským normám a standardům jakosti.

Jaké jsou praktické výsledky vašich testů filtrů AQUAPHOR?

Na základě souhrnných výsledků testování a potvrzené třídy spolehlivosti byly zakoupeny vodní filtry AQUAPHOR Německou námořní záchrannou službou a německými velvyslanectvími a byly nasazeny do provozu v podmínkách, které vyžadují zvlášť vysokou efektivitu čištění vody, jako např. při likvidaci živelných pohrom a katastrof a v oblastech s nepříznivou ekologickou situací.

Výběr filtrů Aquaphor - Podle využití

Vodní filtry Aquaphor - plaťte kartou!

Náš partner

Náš partner: upravenavoda.cz vodní filtry, filtrační konvice, reverzní osmóza

Doporučujeme z nabídky - vodní filtry AquaphorAquaphor - informace pro zákazníky

Sídlo

Výdejní místo


Žitná 565/16
120 00 Praha 2