Reverzní osmóza Aquaphor RO-203

Reverzní osmóza Aquaphor RO-203

Reverzní osmóza Aquaphor RO-203 - popis produktu

 • Průtok: 47.2 l/hod.
 • Elektronický infikátor
 • Vhodná do kavárny, restaurace
 • Určen pro čištění vody z vodovodního řádu.
 • Zbavuje vodu 99,9% přísad.
 • Výměna vložek je nesmírně jednoduchá!

Název produktu - ceník

 • Dostupnost:  Na skladě
 • Cena: 24.900,-
 • Cena bez DPH: 20 578,51 Kč
 • ks

Reverzní osmóza Aquaphor RO-203 - barevné kombinace

Reverzní osmóza Aquaphor RO-203 - fotogalerie

Reverzní osmóza Aquaphor RO-203

 • Akce - Využijte našeho akčního zboží
 • Nove - nové zboží

Výkon a technický parametry RO 203:

 • Rozměry (délka 405 x výška 524 x šířka 195)
 • Hmotnost.: 14 kg
 • Poměr očištěné / odpadní vody (při teplotě vody min. 20°C): 1:2 – 1:4
 • Tlak vody min.: 0,2 MPa (2 at)
 • Tlak vody max.: 0,63 MPa (6,5 at)
 • Teplota vody: +5…+38°C
 • Maximální výkon při teplotě vody +25°C a tlaku 0,2 MPa: 47,2 l/hod

O filtru Morion

Morion představuje obrovský pokrok v technologii úpravy pitné vody. Vysoký výkon a schopnost zajistit vodu pro velkou rodinu se spojuje s extrémní kompaktností a účinností ve srovnání s tradičními reverzně osmotickými čističi vody. Prohlédněte si video, ať zjistíte, jak můžeme zlepšit Váš život s pomocí využití špičkových technologií čištění pitné a kuchyňské vody.

Model Aquaphor Morion M Vám poskytne tím nejpohodlnějším způsobem dokonale čistou svěží vodu za výrazně nižší cenu a k tomu mineralizátor obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík).

Vaše voda

Reverzní osmóza Morion DWM 203 nabízí stejnou kvalitu čištěné vody jakou má prvotřídní balená voda v lahvích. Reverzní osmóza odstraňuje z vody skutečně všechny nečistoty včetně tvrdých solí, chlóru, olova a ostatních kovů, baktérií, virů, cyst Lamblií a mnoha dalších. Voda z Morionu M je vhodnější pro Vaše zdraví a šetrnější k Vašim kuchyňským přístrojům – již žádné bílé proužky usazenin.

Reverzní osmóza Morion Objevte opravdovou chuť Vaší kávy a čaje nebo křišťálově čistého průhledného ledu pro Vaše koktejly. DWM 203 lze snadno využít ve spojení s kávovary a mrazničkami.

Ultra postfiltrace

Čistá voda v zásobníku vytváří prostředí vhodné pro množení bakterií. Aby nedocházelo k jejich růstu a šíření, Morion je vybaven nejmodernější kompozitní baktericidní postfiltrační kartridží, která zachycuje všechny nečistoty s velikostí částic nad 0,01 mikronů (včetně baktérií a cyst Lamblií).

Vaše voda je bez zápachu a dokonale bezpečná, a to i pro děti a osoby trpící na alergie. Mineralizátor obohacuje vodu minerály (např. vápník a hořčík) a dodá vodě příjemnou chuť.

Výkonný vodní zásobník – pracuje při tlaku přes 2 at

DWM 203 je vybaven zásobníkem typu voda/voda, který vytváří nulový protitlak pro filtrovanou vodu. To umožňuje efektivně provozovat DWM 203 při vodním tlaku nižším než 2 at bez nutnosti použít tlakovací čerpadlo. Zásobník také může být naplněn vyčištěnou vodou za pouhou hodinu i při nejnižším pracovním tlaku.

Reverzní osmóza Morion

Ušetřete až 50% za odpadní vodu – Ušetřete 9 tun vody každý rok

Reverzní osmóza Morion Díky výkonnému membránovému a ventilovému systému zásobníku vody udržuje Morion M poměr odpadní/filtrovaná voda pod hodnotou 4:1 (čím vyšší tlak a teplota vody, tím nižší spotřeba odpadové vody. Při tlaku 3,5 baru a teplotě 25 St. C. je to těch 1:4.)

Pro klasické osmotické čističe se zásobníky typu vzduch/voda se tento poměr pohybuje kolem hodnoty 10 až 15 při tlaku přibližně 3 at a narůstá při odčerpávání vody ze zásobníku.

Vycházíme-li ze skutečnosti, že obvykle potřebujeme najednou 1 až 2 litry filtrované vody, Morion M nám ušetří až 50%, respektive 9000 litrů vody za rok.

Ušetřete na výměnných filtrech

Reverzní osmóza Morion Předfiltrace DWM 203 obsahuje dva filtry, které čistí veškerou vodu, která prochází filtrem, a to včetně vody, která bude později vypuštěna do odpadu.

Díky efektivnímu zpracování vody v DWM 203 mohou obě předfiltrační kartridže filtrovat méně vody, takže vydrží déle a ušetří Vám peníze.

Nejsnadnější obsluha a údržba, jakou si jen dokážete představit

Reverzní osmóza Morion Kartridže lze snadno vyměnit podle následujícího jednoduchého postupu: stiskněte tlačítko; pootočením (o čtvrt otáčky) až do okamžiku cvaknutí kartridž vyjměte, respektive nasaďte novou. Zásobníky filtru DWM 203 jsou navrženy tak, aby byla zajištěna snadná přístupnost při údržbě a čištění. Membránu lze kompletně vyměnit – není třeba měnit celý zásobník.

Bezpečné a spolehlivé materiály a design

Reverzní osmóza Morion Všechny díly filtru DWM 203 se vyrábějí technologiemi přátelskými k životnímu prostředí a z recyklovatelných potravinářských materiálů.

DWM 203 je navržen pro práci při tlaku od 2 do 6 at a vydrží krátkodobě tlak až 21 at.

aqua
 • Žádné příspěvky

Vložit příspěvek

Captcha

Výběr filtrů Aquaphor - Podle využití

Vodní filtry Aquaphor - plaťte kartou!

Náš partner

Náš partner: upravenavoda.cz vodní filtry, filtrační konvice, reverzní osmóza

Naposledy zhlédnuté produkty- vodní filtry Aquaphor

Doporučujeme z nabídky - vodní filtry AquaphorAquaphor - informace pro zákazníky

Sídlo

Výdejní místo


Žitná 565/16
120 00 Praha 2