Změkčovače vody, filtrace železa a manganu

Změkčovače vody, filtrace železa a manganu

Změkčovače vody a systémy odželezňování WaterBoss

jsou určené pro použití ve vodovodních systémech rodinných domku, velkých podniku a vilových čtvrtí.

Naše systémy zvýší životnost Vašeho vodovodu a sanitární keramiky!

Vyrobili jsme pro Vás změkčovače vody a systémy odželezňování, které už Vám nikdy neucpou vodovod, zbaví vodu železa, tvrdých iontů, manganu a různých sraženin. Ušetříte většinu mycích prostředků, ale hlavně ušetříte na energiích kvůli předchozímu ohřívání vody!

Na základě rozboru Vaše vody poskytujeme poradenství a realizujeme konkrétní řešení na míru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat , na Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Filtrování
Filtrování

WaterBoss – udělej svět kolem sebe měkčí!

Pokud voda, kterou používáte, obsahuje příliš hodně železa nebo je příliš tvrdá může to způsobit hodně problému.

Hnědé usazeniny a povlak na povrchu převařené vody, špatně chutnající čaj, zrzavé skvrny ve vaně a umyvadle, velká spotřeba mýdla a prášku. Je Vám to vše povědomé?

Dá se smířit se špatnou chuti čaje a nepěněným mýdlem, dá se pravidelně čistit konvici a kastrolky od usazenin a převařenou vodu filtrovat přes cedník. Ale co máte dělat, když tvrdá voda se dostává do vodovodního řádu domku, do bojleru a jiných spotřebičů? „Očistit“ potrubí, které je zarostlé zevnitř usazeninami, je teoretické možné, ale jednoduše je vyměnit. K tomu životnost praček, kohoutu a ostatní techniky se snižuje proporcionálně tvrdosti vody. Proto, dříve nebo později, ten kdo nemá štěstí s vodou má rozhodnout: buď změkčovat vodu nebo se stát specialistou na opravy veškerých spotřebičů vody.

Použití změkčovače vody zabrání vzniku usazenin a oxidu železa

které ucpávají a zkracují životnost vodovodu a spotřebičů vody, umožní Vám ušetřit do 30% elektřiny a 75% mycích prostředku. Kromě toho, tvrdá voda oslabuje vlasy a mycí prostředky se v takové vodě špatně pění.

Systém změkčení a odželezňování WaterBoss je jednoduchý a pohodlný při použití, a taky překonává obyčejné změkčovače vody ve všech kategoriích. Když systém už je jednou nainstalovaný, tak vyžaduje pouze občasné doplnění soli.

Změkčení vody ucítíte nejen na její chuti, ale i na Vaší pokožce.

Vaše ruce nebudou vysušené a vlasy tak oslabené. Nejen, když pijete holou vodu, cítíte její lehkost, ale i při pití kávy nebo čaje uvidíte změny. Vše dostane jemnější chuť a lepší barvy.

Pokud máte extrémně tvrdou vodu a každý den čistíte varnou konvici od vodního kamene, s tím je od teď již konec. Systémy firma Aquaphor udrží Vaše spotřebiče, sprchy, vany a další sanitární potřeby jako nové.

Proč si máte pořizovat nové věci, když ty původní jsou jako nové!

Výběr filtrů Aquaphor - Podle využití

Vodní filtry Aquaphor - plaťte kartou!

Náš partner

Náš partner: upravenavoda.cz vodní filtry, filtrační konvice, reverzní osmóza

Nejprodávanější zboží - vodní filtry Aquaphor

Aquaphor B100-6 3ks (změkčovací)

Cena: 480,-

ks

Filtrační vložka Aquaphor B100-6 3ks (změkčovací)

Aquaphor B100-5 3ks

Cena: 450,-

ks

Filtrační vložka Aquaphor B100-5 3ks

Tabletovaná regenerační sůl 25kg /Německo/

Cena: 275,-

ks

Tabletovaná regenerační sůl 25kg pro změkčovače vody /Německo/

Doporučujeme z nabídky - vodní filtry AquaphorAquaphor - informace pro zákazníky

Sídlo

Výdejní místo


Žitná 565/16
120 00 Praha 2